אודות

המשרד מנוהל ונמצא בבעלות השותפים, אדר' מיכאל מנספלד ואדר' חיים קהת שהצטרפו למייסד המשרד, פרופ' אל. מנספלד ב-1974 ואחראים מאז על שורה ארוכה ומגוונת של פרויקטים אדריכליים.

משרד אדריכלים מנספלד קהת עוסק עשרות שנים במגוון פרויקטים בתחום הבניה הציבורית ובניה למגורים בכל חלקי הארץ ובחו"ל. המשרד מתמחה בתכנון מוזיאונים, מוסדות חינוך והשכלה גבוהה, אולמות תיאטרון, מבני ספורט, בתי חולים, משרדים, מרכזים מסחריים וכן עוסק בתכנון מגורים, תכנון שכונות ותכנון ערים ואזורים. המשרד זכה בתחרויות אדריכליות רבות בארץ ובעולם.

משרד מנספלד קהת מקפיד על תכנון בעל איכויות גבוהות ורמת שרות גבוהה ללקוח.

למשרד תקן 9001 ISO משנת 1997.

כח אדם

משרדנו מונה כ-25 מתכננים ואנשי צוות. המשרד משתף פעולה בפרויקטים גם עם משרדים אחרים, חלקם בחו"ל.

היקף המשרד בא להבטיח מצד אחד, התמודדות עם פרוייקטים מורכבים ורחבי היקף ומצד שני   מבטיח בקרה מקצועית וקשר אישי.

כל המשרד עובד יחד כצוות מגובש: צוות העובדים משלב ותיקים עם צעירים, חדשנות ומצוינות עם ידע וניסיון. השותפים במשרד מעורבים ישירות בפרויקטים ומלווים אותם לאורך הדרך.

תכנון כולל ויצירתי

למשרדנו מדיניות הגורסת טיפול כוללני בקשת רחבה ביותר של פרויקטים אדריכליים. אנו מתכננים גם פרויקטים עם דגש פונקציונלי וכלכלי כמו מגורים ומסחר וגם פרויקטים עם חשיבות ציבורית עם דגש ורמה גבוהה של עיצוב אדריכלי.

חדשנות טכנולוגית ותכנון מבנים מורכבים

משרדינו עוסק בפרויקטים האדריכליים כגון: בתי חולים לרבות מעבדות, מוזיאונים, משרדים ברמה טכנולוגית גבוהה, אולמות מופעים, אוניברסיטאות ועוד.

עבודה על בנינים מורכבים חושפת את המשרד לטכנולוגיות העדכניות בתחומים חשובים כגון תאורה, אקוסטיקה, מערכות אלקטרומכניות כולל תקשורת, שינוע, מיזוג אויר וכיו"ב – כמו גם לרמה גבוהה של עיצוב ופירוט אדריכליים.

המשרד ממוחשב כיום 25 עמדות עבודה בתוכנת אוטוקאד, תוכנת תב"ע וגרפיקה.

תכנון קומפלקסים ציבוריים

למשרדנו ניסיון רחב בתכנון ובינוי קומפלקסים ומבני ציבור, תוך ליווי הבינוי וביצועו ההדרגתי החל מתכניות אב רעיוניות, תכניות בנין הערים ועד לביצוע המבנים בפועל.

המשרד השקיע, במשך שנים, עבודה ברמה המחקרית והאקדמית בפיתוח הפוטנציאל והעמקת הידע בתכנון במערכות עיצוב פתוחות קצה כפתרון לנושאי צמיחה והשתנות.

תכניות סביבתיות ותכניות מתאר ובנין עיר

במשרדנו מחלקה נפרדת לתכניות סטטוטוריות. אנו מתכננים תכניות מתאר ארציות, תכניות בנין עיר ותכניות מקומיות ונקודתיות. נסיוננו בתכנון לביצוע של מגוון פרויקטים הכוללים מבני מגורים, ציבור ומסחר, משפר את איכות התכנון הסטטוטורי ומגביר את בציעותו.

בניה למגורים

משרדנו תכנן מספר רב של מבנים ושכונות מגורים בכל רחבי הארץ.

אנו עוסקים באופן שוטף בתכנון למגורים עבור חברות מובילות.

הנסיון המצטבר במשרד כולל הן את הצדדים הפרוגרמתיים והשווקיים והן את הנסיון העיצובי הטכני בבניני מגורים מכל המגוון. החל ממגורי יוקרה, קומפלקסים מדורגים, מגדלים ועד לבניה מתועשת.

מיקי מנספלד

אדריכל שותף

חיים קהת

אדריכל שותף